Wiemy, co zdrowe logo

Poznaj produkty

isla® medic hydro+ WIŚNIA

Poznaj produkty

isla® medic hydro+ WIŚNIA

isla® medic hydro+ wiśnia

Dopiero gdy go stracimy, zdajemy sobie sprawę, jak ważną rolę odgrywa nasz głos w komunikacji.

Szczególnie dotyczy to osób pracujących głosem, dla których jest on głównym narzędziem w pracy, a struny głosowe wymagają specjalistycznej opieki.

Kwas hialuronowy jest naturalną substancją nawilżającą struny głosowe, a naturalny ekstrakt z porostu islandzkiego oraz kompleks hydrożelowy, tworzą ochronny film na błonach śluzowych i łagodzi podrażnienie strun głosowych.

Łagodzi dolegliwości związane z gardłem łagodzi napięte struny głosowe

Potrójna wydajność i siła działania:

to isla® medic hydro+

Pastylki na gardło z kompleksem hydrożelowym, zawierającym kwas hialuronowy i wyjątkowy ekstrakt z porostu islandzkiego.

big brand shadow
isla medic composition

Podczas rozpuszczania w ustach pastylkawytwarza hydrożel, który silnie przywiera do błony śluzowej.

Swoim działaniem tworzy na uszkodzonej błonie śluzowej film ochronny, który ją intensywnie nawilża. Oprócz tego technologia Optaflow® stymuluje produkcję śliny, w związku z czym dodatkowo nawilża podrażnioną śluzówkę jamy ustnej i gardła. Wszystkie składniki pastylek isla® medic hydro+ przyspieszają korzystne nawilżenie podrażnionej lub wysuszonej błony śluzowej jamy ustnej i gardła.

Potrójna wydajność

isla medic cherry triple efficiency 1

Ochrona

Pastylki na gardło z kompleksem hydrożelowym, kwasem hialuronowym i unikalnym ekstraktem z porostu islandzkiego.

isla medic cherry triple efficiency 1

Nawilżanie

Kwas hialuronowy i ekstrakt z porostu islandzkiego intensywnie nawilżają śluzówkę, która szybciej się regeneruje, chroniąc tym samym przed dalszymi dolegliwościami. Technologia Optaflow® dodatkowo stymuluje produkcję śliny.

isla medic cherry triple efficiency 1

Łagodzenie objawów

Dzięki korzystnemu działaniu pastylek isla® medic hydro+ podrażniona błona śluzowa szybko się regeneruje, a typowe oznaki przeziębienia zostają znacznie złagodzone.

big brand shadow

Innowacyjna formuła isla® medic hydro+

Kompleks hydrożelowy

Guma ksantanowa i karbomer wspólnie tworzą powłokę hydrożelową, która na długo pozostaje na powierzchni błony śluzowej, zapewniając jej ochronę.

Kwas hialuronowy

Ta substancja jest integralną częścią ludzkiej tkanki łącznej, chrząstki i ciała szklistego. W połączeniu z kompleksem hydrożelowym kwas hialuronowy umożliwia intensywne nawilżanie.

Unikalny ekstrakt z porostu islandzkiego

Ziołowy składnik aktywny, który chroni i nawilża błony śluzowe.

Technologia Optaflow®

Składnik, który dodatkowo stymuluje wydzielanie śliny. Optaflow ® jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Symrise AG, Niemcy.

Mentol

Zapewnia uczucie świeżości w drogach oddechowych, szczególnie w czasie przeziębienia.

without anesthetic

Bez substancji znieczulających miejscowo

Also suitable for vegan diet

Odpowiedni dla wegan

No sugar

Nie zawiera cukru

Great travel solution

Świetne rozwiązanie w podróży

At increased voice load

W przypadku zwiększonego obciążenia głosu

For children from 6 years of age

Dla dzieci powyżej 6. roku życia

Wierny towarzysz w codziennym życiu…

big brand shadow

Stosowanie pastylek isla® medic hydro+ zmniejsza ból gardła oraz regeneruje śluzówkę jamy ustnej i gardła.

Poradnia

Pytania i odpowiedzi

Pokaż wszystkie pytania

Zapytaj nas

Jeśli masz pytanie, śmiało skontaktuj się z nami. Pytania są dla nas wyzwaniem.

Zadaj pytanie

Drogi Użytkowniku,

Prosimy o kliknięcie przycisku „zgadzam się” poniżej tego komunikatu, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych (po 25 maja 2018 r.), zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług i funkcjonalności na stronie internetowej salveopharma oraz jej podstronach, a także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Partnerów, w celu zapewnienia Tobie możliwości korzystania ze wszystkich funkcjonalności, a także w celach marketingowych.

Jeżeli nie ukończyłeś 18 roku życia, o wyrażenie zgody poproś rodzica lub opiekuna prawnego.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać, a informację jak to zrobić znajdziesz klikając na ten link.

Twoje dane będziemy przetwarzać na podstawie udzielonej przez Ciebie zgody w celu prawidłowej realizacji umowy, tj. udostępnienia Tobie treści i funkcjonalności na naszej stronie.

Wyrażenie zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych jest warunkiem korzystania przez Ciebie z usług i funkcjonalności na stronie na naszej stronie. Jeżeli nie wyrażasz zgody, prosimy o kliknięcie przycisku „nie zgadzam się” poniżej i opuszczenie strony.

Jakie dane osobowe zbieramy?

W takcie korzystania przez Ciebie z naszej strony zbieramy dane zapisywane w plikach cookies (w tym Twoja lokalizacja, nr IP, czy rodzaj urządzenia, z którego korzystasz), pozwalające na analizę Twojej aktywności na stronie. Ponadto, skorzystanie z niektórych funkcjonalności może wymagać podanie przez Ciebie adresu e-mail lub imienia i nazwiska.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Salveo Poland sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (02-761) przy ul. Cypryjskiej 2A, dla której akta rejestrowe pod nr KRS 0000417432 prowadzi Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie.

W jakich celach przetwarzamy Twoje dane?

Twoje dane osobowe będziemy przetwarzać w celach określonych w Polityce Prywatności, m.in. w celu:

  • dokonywania analiz i pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom, w tym poprzez narzędzia dostarczane przez Google,
  • dopasowania treści stron i ich tematyki, w tym tematyki ukazujących się materiałów do Twoich zainteresowań,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • przekazywania na Twoje życzenie informacji i podręczników, które nie są dostępne na stronie, bezpośrednio na Twój adres e-mail treści.

Komu możemy przekazać Twoje dane?

Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, w tym na terenie Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej, np. świadczącym usługi przechowywania danych na serwerach, agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług, Partnerom oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Dane o Twojej aktywności na stronie mogą być również zbierane przez naszych Partnerów.

Jakie są Twoje uprawnienia?

Informujemy, że przysługują Tobie w szczególności następujące prawa:

  • prawo do żądania dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania,
  • prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych,
  • prawo do wycofania zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych – co będzie skutkowało brakiem możliwości dalszego korzystania przez Ciebie z naszej strony i jej funkcjonalności,
  • prawo do przenoszenia danych,
  • prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Szczegółową informację na temat przysługujących Tobie praw znajdziesz klikając w ten link.

Jak długo będziemy przechowywać Twoje dane?

Twoje dane będziemy przechowywać przez okres niezbędny do zapewnienia prawidłowego korzystania przez Ciebie z treści i funkcjonalności na naszej stronie, a także pozwalający nam na pomiary i analizę ruchu na stronie. Szczegółowe informacje znajdziesz klikając w ten link.

 

Drogi Użytkowniku,

Korzystanie ze strony internetowej salveopharma wymaga wyrażenia przez Ciebie zgody