Wiemy, co zdrowe logo

isla® medic hydro+

Jeżeli wystąpiły u Ciebie typowe objawy przeziębienia lub infekcji gardła (podrażnienie wywołujące kaszel i chrypkę lub suchość błon śluzowych oraz powiązany z nimi ból gardła bądź problemy z przełykaniem), ulgę szybko przyniesie Ci isla® medic hydro+.

Potrójne działanie i odczuwalny efekt:

Ochrona

Kompleks hydrożelowy tworzy długotrwale utrzymującą się na śluzówce warstwę hydrożelu, która tworzy film ochronny na
podrażnionych błonach śluzowych jamy ustnej i gardła.

Nawilżenie

Kwas hialuronowy i wyciąg z porostu islandzkiego intensywnie nawilżają błonę śluzową, przywracając jej prawidłowy poziom nawilżenia i zapobiegając kolejnym infekcjom. Technologia Optaflow® stymuluje dodatkowo wydzielanie śliny.

Ulga

Działanie preparatu ułatwia regenerację podrażnionej błony śluzowej, a typowe objawy przeziębienia lub infekcji gardła, jak podrażnienie wywołujące kaszel, chrypka i suchość błon śluzowych oraz powiązane z nimi ból gardła i problemy z przełykaniem zostają skutecznie złagodzone

Idealna kombinacja składników – dla szybkiego złagodzenia objawów

Unikalne właściwości pastylek isla® medic hydro+ wynikają z ich innowacyjnej formuły:

Kompleks hydrożelowy

Obie substancje żelujące, tj. guma ksantanowa i karbomer tworzą intensywnie nawilżającą warstwę hydrożelu, która długo utrzymuje się na śluzówce i w ten sposób ją chroni.

Kwas hialuronowy

Naturalna substancja, która u człowieka występuje w tkance łącznej, chrząstkach stawowych oraz ciele szklistym oka. W połączeniu z kompleksem hydrożelowym, kwas hialuronowy zapewnia optymalny poziom nawilżenia.

Specjalny wyciąg z porostu islandzkiego

Substancja czynna pochodzenia roślinnego, która chroni i nawilża błonę śluzową.

Dodatkowo:

Technologia Optaflow®

Aromat, który dodatkowo wzmaga wydzielanie śliny.

Mentol

Udrażnia i działa kojąco na drogi oddechowe – zwłaszcza u osób z przeziębieniem.

Informacje o produkcie

Pytania i odpowiedzi

Pokaż wszystkie pytania

Zapytaj nas

Jeśli masz pytanie, śmiało skontaktuj się z nami. Pytania są dla nas wyzwaniem.

Zadaj pytanie

Informacje o produkcie

Nastavite dalje Prikaži moju košaricu

Drogi Użytkowniku,

Prosimy o kliknięcie przycisku „zgadzam się” poniżej tego komunikatu, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych (po 25 maja 2018 r.), zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług i funkcjonalności na stronie internetowej salveopharma oraz jej podstronach, a także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Partnerów, w celu zapewnienia Tobie możliwości korzystania ze wszystkich funkcjonalności, a także w celach marketingowych.

Jeżeli nie ukończyłeś 18 roku życia, o wyrażenie zgody poproś rodzica lub opiekuna prawnego.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać, a informację jak to zrobić znajdziesz klikając na ten link.

Twoje dane będziemy przetwarzać na podstawie udzielonej przez Ciebie zgody w celu prawidłowej realizacji umowy, tj. udostępnienia Tobie treści i funkcjonalności na naszej stronie.

Wyrażenie zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych jest warunkiem korzystania przez Ciebie z usług i funkcjonalności na stronie na naszej stronie. Jeżeli nie wyrażasz zgody, prosimy o kliknięcie przycisku „nie zgadzam się” poniżej i opuszczenie strony.

Jakie dane osobowe zbieramy?

W takcie korzystania przez Ciebie z naszej strony zbieramy dane zapisywane w plikach cookies (w tym Twoja lokalizacja, nr IP, czy rodzaj urządzenia, z którego korzystasz), pozwalające na analizę Twojej aktywności na stronie. Ponadto, skorzystanie z niektórych funkcjonalności może wymagać podanie przez Ciebie adresu e-mail lub imienia i nazwiska.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Salveo Poland sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (02-761) przy ul. Cypryjskiej 2A, dla której akta rejestrowe pod nr KRS 0000417432 prowadzi Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie.

W jakich celach przetwarzamy Twoje dane?

Twoje dane osobowe będziemy przetwarzać w celach określonych w Polityce Prywatności, m.in. w celu:

  • dokonywania analiz i pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom, w tym poprzez narzędzia dostarczane przez Google,
  • dopasowania treści stron i ich tematyki, w tym tematyki ukazujących się materiałów do Twoich zainteresowań,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • przekazywania na Twoje życzenie informacji i podręczników, które nie są dostępne na stronie, bezpośrednio na Twój adres e-mail treści.

Komu możemy przekazać Twoje dane?

Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, w tym na terenie Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej, np. świadczącym usługi przechowywania danych na serwerach, agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług, Partnerom oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Dane o Twojej aktywności na stronie mogą być również zbierane przez naszych Partnerów.

Jakie są Twoje uprawnienia?

Informujemy, że przysługują Tobie w szczególności następujące prawa:

  • prawo do żądania dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania,
  • prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych,
  • prawo do wycofania zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych – co będzie skutkowało brakiem możliwości dalszego korzystania przez Ciebie z naszej strony i jej funkcjonalności,
  • prawo do przenoszenia danych,
  • prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Szczegółową informację na temat przysługujących Tobie praw znajdziesz klikając w ten link.

Jak długo będziemy przechowywać Twoje dane?

Twoje dane będziemy przechowywać przez okres niezbędny do zapewnienia prawidłowego korzystania przez Ciebie z treści i funkcjonalności na naszej stronie, a także pozwalający nam na pomiary i analizę ruchu na stronie. Szczegółowe informacje znajdziesz klikając w ten link.

 

Drogi Użytkowniku,

Korzystanie ze strony internetowej salveopharma wymaga wyrażenia przez Ciebie zgody