Wiemy, co zdrowe logo

Poznaj produkty

isla® junior

Poznaj produkty

isla® junior

isla junior strawberry

Pastylki łagodzą symptomy drażniącego kaszlu i problemy z gardłem u dzieci powyżej 4 lat

We współpracy z pediatrami, lekarzami i rodzicami, stworzyliśmy pastylki isla® junior, przeznaczone do kompleksowego leczenia typowych symptomów przeziębienia i problemów z gardłem jak drapanie w gardle i drażniącego kaszlu u dzieci powyżej 4 roku życia.

pastylki isla® junior są przygotowane dla dziecięcego podniebienia, bez sztucznych substancji, bezpieczne dla zębów, o przyjemnym smaku truskawki.

isla junior info isla junior problems

Przeziębienia u dzieci są 5 razy częstsze niż u dorosłych

Przeziębienia u dzieci występują średnio 10 do 12 razy rocznie, co oznacza, że są 5 razy częstsze niż u dorosłych. Przebieg przeziębienia zawsze jest taki sam i często rozpoczyna się problemami z gardłem, a wraz z rozwojem przeziębienia, zazwyczaj pojawia się kaszel. Jedną z przyczyn zjawiska częstych przeziębień u dzieci jest niewystarczająco rozwinięty system odpornościowy. Oprócz tego, dzieci są często narażone na kontakt z różnymi przyczynami chorób:

 • w przedszkolu
 • w kontakcie z rodzeństwem
 • w szkole
 • w żłobku
big brand shadow
isla junior vitamins

isla® junior jako dodatek zawiera witaminę C, cynk i pantotenian wapnia...

isla junior strawberry comments

Usuwa dolegliwości i regeneruje błonę śluzową gardła

isla junior® zawiera porost islandzki o potwierdzonym działaniu.

Do 80% składników pochodzi ze śluzu, który niczym balsam przywiera do suchej i podrażnionej śluzówki jamy ustnej i gardła. W ten sposób zabezpieczając przed dalszymi podrażnieniami i przyspiesza jej regenerację, co prowadzi do skutecznego złagodzenia drażniącego kaszla i problemów z gardłem.

big brand shadow
isla junior includes

Pastylki isla® junior są bezpieczne dla dziecięcych ząbków, bez sztucznych aromatów, barwników i konserwantów

strawberries

Poznaj produkty

isla® junior

Poznaj produkty

isla® junior

Poradnia

Pytania i odpowiedzi

Od jakiego wieku dzieci mogą stosować pastylki do ssania Isla® ?

Pastylki do ssania isla® są przeznaczone dla dzieci powyżej 4 lat. Zazwyczaj bowiem wtedy podawanie dzieciom cukierków, gumy do żucia, tabletek nie stanowi dla nich problemu i nie wiąże się z ryzykiem ewentualnego zadławienia.

Pokaż wszystkie pytania

Zapytaj nas

Jeśli masz pytanie, śmiało skontaktuj się z nami. Pytania są dla nas wyzwaniem.

Zadaj pytanie

Drogi Użytkowniku,

Prosimy o kliknięcie przycisku „zgadzam się” poniżej tego komunikatu, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych (po 25 maja 2018 r.), zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług i funkcjonalności na stronie internetowej salveopharma oraz jej podstronach, a także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Partnerów, w celu zapewnienia Tobie możliwości korzystania ze wszystkich funkcjonalności, a także w celach marketingowych.

Jeżeli nie ukończyłeś 18 roku życia, o wyrażenie zgody poproś rodzica lub opiekuna prawnego.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać, a informację jak to zrobić znajdziesz klikając na ten link.

Twoje dane będziemy przetwarzać na podstawie udzielonej przez Ciebie zgody w celu prawidłowej realizacji umowy, tj. udostępnienia Tobie treści i funkcjonalności na naszej stronie.

Wyrażenie zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych jest warunkiem korzystania przez Ciebie z usług i funkcjonalności na stronie na naszej stronie. Jeżeli nie wyrażasz zgody, prosimy o kliknięcie przycisku „nie zgadzam się” poniżej i opuszczenie strony.

Jakie dane osobowe zbieramy?

W takcie korzystania przez Ciebie z naszej strony zbieramy dane zapisywane w plikach cookies (w tym Twoja lokalizacja, nr IP, czy rodzaj urządzenia, z którego korzystasz), pozwalające na analizę Twojej aktywności na stronie. Ponadto, skorzystanie z niektórych funkcjonalności może wymagać podanie przez Ciebie adresu e-mail lub imienia i nazwiska.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Salveo Poland sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (02-761) przy ul. Cypryjskiej 2A, dla której akta rejestrowe pod nr KRS 0000417432 prowadzi Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie.

W jakich celach przetwarzamy Twoje dane?

Twoje dane osobowe będziemy przetwarzać w celach określonych w Polityce Prywatności, m.in. w celu:

 • dokonywania analiz i pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom, w tym poprzez narzędzia dostarczane przez Google,
 • dopasowania treści stron i ich tematyki, w tym tematyki ukazujących się materiałów do Twoich zainteresowań,
 • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
 • przekazywania na Twoje życzenie informacji i podręczników, które nie są dostępne na stronie, bezpośrednio na Twój adres e-mail treści.

Komu możemy przekazać Twoje dane?

Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, w tym na terenie Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej, np. świadczącym usługi przechowywania danych na serwerach, agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług, Partnerom oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Dane o Twojej aktywności na stronie mogą być również zbierane przez naszych Partnerów.

Jakie są Twoje uprawnienia?

Informujemy, że przysługują Tobie w szczególności następujące prawa:

 • prawo do żądania dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania,
 • prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych,
 • prawo do wycofania zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych – co będzie skutkowało brakiem możliwości dalszego korzystania przez Ciebie z naszej strony i jej funkcjonalności,
 • prawo do przenoszenia danych,
 • prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Szczegółową informację na temat przysługujących Tobie praw znajdziesz klikając w ten link.

Jak długo będziemy przechowywać Twoje dane?

Twoje dane będziemy przechowywać przez okres niezbędny do zapewnienia prawidłowego korzystania przez Ciebie z treści i funkcjonalności na naszej stronie, a także pozwalający nam na pomiary i analizę ruchu na stronie. Szczegółowe informacje znajdziesz klikając w ten link.

 

Drogi Użytkowniku,

Korzystanie ze strony internetowej salveopharma wymaga wyrażenia przez Ciebie zgody