Wiemy, co zdrowe logo

OTOSAN spray

Poszukaj w aptekach

OTOSAN® SPRAY z organicznymi ekstraktami roślinnymi zapewnia delikatne, ale skuteczne działanie dla czystszych, zdrowszych uszu, ponieważ eliminuje nadmiar woskowiny z przewodu słuchowego, a przy regularnym stosowaniu zapobiega tworzeniu się woskowiny.


WYSOCE SKUTECZNE SKŁADNIKI

Otosan® Spray z organicznymi ekstraktami roślinnymi jest wolny od sztucznych barwników i konserwantów w celu zagwarantowania maksymalnego poziomu tolerancji. Łączy skuteczne działanie czyszczące roztworu soli fizjologicznej z antyseptycznymi właściwościami olejku z drzewa herbacianego.
Nawilżające działanie aloesu łączy się z innymi właściwościami w 100% organicznych ekstraktów roślinnych: cytryną o wyjątkowych właściwościach oczyszczających, skutecznym działaniem łagodzącym rumianku i nagietka oraz zmiękczającą siłą malwy.


JAK UŻYWAĆ OTOSAN® SPRAY?

1. Należy wyprostować głowę i przysunąć Otosan® Spray do ucha tak, aby dysza rozpylająca była w kontakcie z kanałem słuchowym. Nacisnąć kilka razy przycisk spryskiwania trzymając pojemnik w pozycji pionowej.

2. Poczekać kilka minut żeby umożliwić działanie Otosan® Spray. Przechylić głowę na stronę, po której podano preparat, aby usunąć nadmiar płynu i wypływające zanieczyszczenia. Delikatnie wyczyścić i wysuszyć ucho chusteczką.

3. Powtórzyć zabieg na drugim uchu. Opłukać spryskiwacz ciepłą wodą po każdym użyciu.


KIEDY STOSOWAĆ?

Otosan® Spray to produkt, który pomaga utrzymać dobrą higienę ucha i zapobiega tworzeniu korków z woskowiny. Zaleca się stosowanie produktu raz dziennie.


OSTRZEŻENIA:

Przechowywać w temperaturze pokojowej (20 °C – 25 °C). Nie wystawiać butelki na działanie źródeł ciepła. Nie używać w przypadku uszkodzenia lub zranienia błony bębenkowej lub kanału słuchowego, lub jeśli występują jakiekolwiek przeciwwskazania medyczne związane z uchem, przebyte operacje lub w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie stosować u dzieci w wieku poniżej 36 miesięcy.


Tylko do użytku zewnętrznego. Unikać kontaktu z oczami. Nie połykać. Nie stosować na uszkodzoną skórę. Nie należy używać do żadnych innych celów oraz w sposób inny niż określony przez wytwórcę w tej instrukcji. Zużyć przed upływem daty podanej na spodzie opakowania.


DZIAŁANIA NIEPOŻĄDANE:

Dotychczas nie są znane żadne działania niepożądane.


SKŁADNIKI FUNKCJONALNE:

woda, wyciąg z kwiatu nagietka lekarskiego*, wyciąg z kwiatu rumianka pospolitego*, olejek z drzewa herbacianego, wyciąg ze skórki cytryny 0,5%*, ekstrakt z liści ślazu dzikiego*, ekstrakt z liści aloesu zwyczajnego*, chlorek sodu.

* Organiczne/Bio


 

Informacje o produkcie

Zapytaj nas

Jeśli masz pytanie, śmiało skontaktuj się z nami. Pytania są dla nas wyzwaniem.

expand_circle_right Zadaj pytanie

Informacje o produkcie

Nastavite dalje Prikaži moju košaricu