Dieta i ćwiczenia w Nowym Roku dla osób z IBS, ale nie tylko”- bezpłatny livechat! - Wiemy co zdrowe
Wiemy, co zdrowe logo

Dieta i ćwiczenia w Nowym Roku dla osób z IBS, ale nie tylko”- bezpłatny livechat!

shadow illustration

Już w najbliższą środę, 25 stycznia o godzinie 19:00 zapraszamy na wyjątkowy livechat z dietetykiem, dr Mają Tomczyk: „Dieta i aktywność fizyczna w Nowym Roku – w szczególności dla osób z IBS, ale nie tylko”.
 
Link do wydarzenia na fanpage: https://www.facebook.com/events/848536922872875 
 
Zagadnienia, które poruszymy podczas livechatu to między innymi: Jak właściwe bilansować posiłki? Ile kalorii potrzebujesz i na co warto zwracać szczególną uwagę? Jakie ćwiczenia wykonywać by mieć z tego radość i poprawić swój wygląd i kondycję fizyczną, w szczególności przy IBS? Poruszymy też bardziej kontrowersyjne zagadnienia takie jak: Czy śniadania białkowo-tłuszczowe to dobry pomysł? Czy warto spożywać węglowodany na noc? Czy przez to przytyjemy?
 
Spotkanie to część autorskiego programu dr Mai Tomczyk, dedykowanego osobom z IBS, którym zależy na zdrowym, aktywnym życiu i łagodzeniu objawów, jakie niesie za sobą tak trudne schorzenie, jakim jest zespół jelita drażliwego. Dla osób biorących udział w spotkaniu niespodzianka: szybkie i proste FIT przepisy, również te dla osób z IBS! 7-dniowy przykładowy jadłospis zostanie omówimy w trakcie spotkania. Livechat to skarbnica wiedzy szczególnie dla osób z IBS, ale także dla wszystkich chcących zdrowo się odżywiać i czerpać radość z diety i aktywności fizycznej.
 
Najbliższa środa, 25 stycznia godzina 19:00. Będzie to transmisja na żywo na naszym fanpage.
Dołącz do wydarzenia, aby być powiadomionym o jego rozpoczęciu: https://www.facebook.com/events/848536922872875