Wiemy, co zdrowe logo

Naturalny lek na dziecięcy ból gardła

shadow illustration

Zawsze jak dziecko coś boli, to trochę tak jakby bolało też rodziców. Nic dziwnego, że my, rodzice chcemy jak najszybciej pomóc.

Szczególnie dotkliwy jest ból gardła, a gdy do “zwykłego” bólu dochodzą trudności z przełykaniem i mówieniem wówczas mamy małą – dużą tragedię. Na szczęście natura sama wymyśliła lekarstwo na takie zapalenia. Od starożytności choroby układu oddechowego wspaniale leczy wyciąg z małego, niepozornego porostu – płucnicy islandzkiej. Warto po niej sięgnąć, bo to zdrowszy, naturalny i często skuteczniejszy sposób leczenia bólu dziecięcego gardła.

W małym zaledwie ośmiocentymetrowym poroście kryje się prawdziwa potęga. Można powiedzieć, że natura stworzyła go po to, aby leczył drogi oddechowe. Duża zawartość wielocukrów i śluzów sprawia, że wykazuje działanie osłaniające na błony śluzowe. Zmniejsza stany zapalne i chroni przed podrażnieniem. Kwasy porostowe mają też udowodnione działanie hamujące rozwój wielu drobnoustrojów oraz pałeczek gruźlicy ludzkiej.

Porost islandzki działa osłaniająco, przeciwkaszlowo, wykrztuśnie, przeciwzapalnie i przeciwbakteryjnie. Dzięki swoim właściwościom jest stosowany m.in. w stanach zapalnych i infekcjach układu oddechowego, zapaleniach skóry i oczu, chorobach wrzodowych, czy nieżycie przewodu pokarmowego. Jakby tego było mało maceraty i napary z płucnicy są bardzo wartościowymi preparatami do celów kosmetycznych. Posiadają bowiem m.in. właściwości odtruwające, nawilżające i antyseptyczne i przeciwtrądzikowe.

Trudno więc się dziwić, że ludzkość leczy się płucnicą już od setek lat. Istnieją dowody, że z powodzeniem stosowany był już starożytności. Na szczęście wiedza, jak skutecznie wykorzystać naturalne składniki porostu nie zaginęła. Więcej – została wzbogacona o dzięki szeregowi badań farmaceutycznych i medycznych nad tym produktem.

O płucnicy warto pamiętać szczególnie wtedy, gdy dziecko narzeka na ból gardła. Zamiast “faszerować” malca kolejnymi sztucznymi preparatami dobrze jest sięgnąć po naturalny, bezpieczny ale równie skuteczny preparat jakim może być Isla®. Producent w niewielkich i łatwych do ssania pastylkach “zamknął” całą moc płucnicy, szczególnie koncentrując się na tych właściwościach, które łagodzą ból gardła.

Isla Pastylki są bezpieczne i sporządzone z atestowanych surowców przez wykwalifikowany personel. Każda pastylka to naturalna i skuteczna ochrona gardła. Ale Isla to nie tylko zdrowie- to również smak! Pastylki mają „przyjazny dziecku smak”, a gust każdego dziecka zadowoli szeroki wybór smaków – jest m.in. miętowy czy czarna porzeczka. Isla może być stosowana przez dłuższy czas nawet już u 4-letnich dzieci. Pastylki można kupić w aptekach w całym kraju.

shadow illustration

Drogi Użytkowniku,

Prosimy o kliknięcie przycisku „zgadzam się” poniżej tego komunikatu, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych (po 25 maja 2018 r.), zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług i funkcjonalności na stronie internetowej salveopharma oraz jej podstronach, a także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Partnerów, w celu zapewnienia Tobie możliwości korzystania ze wszystkich funkcjonalności, a także w celach marketingowych.

Jeżeli nie ukończyłeś 18 roku życia, o wyrażenie zgody poproś rodzica lub opiekuna prawnego.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać, a informację jak to zrobić znajdziesz klikając na ten link.

Twoje dane będziemy przetwarzać na podstawie udzielonej przez Ciebie zgody w celu prawidłowej realizacji umowy, tj. udostępnienia Tobie treści i funkcjonalności na naszej stronie.

Wyrażenie zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych jest warunkiem korzystania przez Ciebie z usług i funkcjonalności na stronie na naszej stronie. Jeżeli nie wyrażasz zgody, prosimy o kliknięcie przycisku „nie zgadzam się” poniżej i opuszczenie strony.

Jakie dane osobowe zbieramy?

W takcie korzystania przez Ciebie z naszej strony zbieramy dane zapisywane w plikach cookies (w tym Twoja lokalizacja, nr IP, czy rodzaj urządzenia, z którego korzystasz), pozwalające na analizę Twojej aktywności na stronie. Ponadto, skorzystanie z niektórych funkcjonalności może wymagać podanie przez Ciebie adresu e-mail lub imienia i nazwiska.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Salveo Poland sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (02-761) przy ul. Cypryjskiej 2A, dla której akta rejestrowe pod nr KRS 0000417432 prowadzi Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie.

W jakich celach przetwarzamy Twoje dane?

Twoje dane osobowe będziemy przetwarzać w celach określonych w Polityce Prywatności, m.in. w celu:

  • dokonywania analiz i pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom, w tym poprzez narzędzia dostarczane przez Google,
  • dopasowania treści stron i ich tematyki, w tym tematyki ukazujących się materiałów do Twoich zainteresowań,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • przekazywania na Twoje życzenie informacji i podręczników, które nie są dostępne na stronie, bezpośrednio na Twój adres e-mail treści.

Komu możemy przekazać Twoje dane?

Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, w tym na terenie Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej, np. świadczącym usługi przechowywania danych na serwerach, agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług, Partnerom oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Dane o Twojej aktywności na stronie mogą być również zbierane przez naszych Partnerów.

Jakie są Twoje uprawnienia?

Informujemy, że przysługują Tobie w szczególności następujące prawa:

  • prawo do żądania dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania,
  • prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych,
  • prawo do wycofania zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych – co będzie skutkowało brakiem możliwości dalszego korzystania przez Ciebie z naszej strony i jej funkcjonalności,
  • prawo do przenoszenia danych,
  • prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Szczegółową informację na temat przysługujących Tobie praw znajdziesz klikając w ten link.

Jak długo będziemy przechowywać Twoje dane?

Twoje dane będziemy przechowywać przez okres niezbędny do zapewnienia prawidłowego korzystania przez Ciebie z treści i funkcjonalności na naszej stronie, a także pozwalający nam na pomiary i analizę ruchu na stronie. Szczegółowe informacje znajdziesz klikając w ten link.

 

Drogi Użytkowniku,

Korzystanie ze strony internetowej salveopharma wymaga wyrażenia przez Ciebie zgody