Wiemy, co zdrowe logo
isla, available in 2 packs

Proste naturalne rozwiązania

Problemy z gardłem mogą znacząco wpływać na samopoczucie! Dlatego zapewniamy proste, a zarazem najlepsze naturalne rozwiązanie: pastylki isla®.

Pastylki do ssania z oryginalnym ekstraktem z porostu islandzkiego

Składniki pastylki isla® niczym balsam ochronny pokrywają podrażnioną błonę śluzową jamy ustnej i gardła i w ten sposób chronią przed dalszymi podrażnieniami, przyspieszając poprawę.

Drażniący kaszel? Drapanie w gardle? Chrypka?

Dbajcie i chrońcie śluzówkę jamy ustnej i gardła, gdy grozi jej wysuszenie spowodowane suchym powietrzem w ogrzewanych lub klimatyzowanych miejscach, podczas podróży samolotem lub samochodem.

isla® pomaga na:

 • drażniący kaszel
 • drapanie w gardle i chrypkę
 • utrudnione oddychanie przez nos

isla® przychodzi z pomocą w dolegliwościach gardła i chrypce

big brand shadow
leaf

Naturalne rozwiązanie na wszystkie gardłowe sytuacje

pills

Każdy człowiek jest wyjątkowy i posiada wyjątkowy zmysł smaku.

Jednak wszyscy potrzebujemy odpowiedniej opieki, szczególnie gdy pojawiają się problemy, które mogą dotyczyć każdego z nas: drażniący kaszel, chrypka i suchość w ustach. isla® odpowiada na te problemu całą gamą produktów.

Oferujemy krótki przegląd naszych pastylek na gardło. Więcej o nich możecie dowiedzieć się w miejscy, gdzie Waszym problemom zdrowotnym poświęca się uwagę przeszło sto tysięcy razy dziennie: w Waszej aptece.

isla infographics

Porost islandzki, wszystkie tajemnice działania leczniczego...

Dowiedz się więcej lichen and lozenges
separator

Dla kogo jest przeznaczona isla®?

isla® pomaga dzieciom oraz dorosłym złagodzić drażniący kaszel i pomaga niwelować chrypkę. Mogą ją stosować dzieci powyżej czwartego roku życia, kobiety w ciąży oraz karmiące piersią. isla® mint i isla® cassis nie zawierają cukru dlatego mogą je stosować diabetycy.

Potrójna pielęgnacja: łagodzi dolegliwości, działa prewencyjnie i chroni

isla® w naturalny i łagodny sposób działa koncentrując się na dolegliwościach, w których łagodzenie symptomoów jest bardzo potrzene: w przypadku podrażnionej śluzówki jamy ustnej i gardła; Poprzez stosowanie pastylek isla® nawilżamy śluzówkę jay ustnej i gardła, czym chronimy ją przed suchym i zanieczyszczonym powietrzem – zawsze lepiej jest zapobiegać, niż leczyć.

Dowiedz się więcej
big brand shadow

isla® - zasada dbałości o gardło

Dbałość wywodząca się z siły przyrody:

roślinny ekstrakt z porostu islandzkiego.

Dobrze ukierunkowana dbałość:

na łagodzenie dolegliwości drażniącego kaszlu i chrypki.

Dbałość, która jest jednocześnie ostrożna i silna:

przeznaczony do profilaktyki i regeneracji podrażnionej błony śluzowej.

Ochrona gardła w różnych smakach:

w 4 różnych smakach: neutralnym roślinnym, miętowym, owocowym i imbirowym

pastilles

Wierny towarzysz w codziennym życiu…

big brand shadow

Stosując pastylki isla® medic hydro+ zmniejsza się ból gardła oraz regeneruje błonę śluzową gardła i jamy ustnej.

isla ingredients

Dbałość wywodząca się z siły przyrody, dbałość będąca jednocześnie ostrożna i silna, dbałość dobrze ukierunkowana, dbałość przystosowana do specyficznych warunków…

big brand shadow

Poradnia

Pytania i odpowiedzi

Od jakiego wieku dzieci mogą stosować pastylki do ssania Isla® ?

Pastylki do ssania isla® są przeznaczone dla dzieci powyżej 4 lat. Zazwyczaj bowiem wtedy podawanie dzieciom cukierków, gumy do żucia, tabletek nie stanowi dla nich problemu i nie wiąże się z ryzykiem ewentualnego zadławienia.

Czy kobiety w ciąży mogą stosować pastylki do ssania Isla®?

Isla® jest preparatem bardzo bezpiecznym. Jednakże, jak zazwyczaj w przypadku również innych leków, preparat ten może być stosowany u kobiet w ciąży po konsultacji z lekarzem lub farmaceutą.

Pokaż wszystkie pytania

Zapytaj nas

Jeśli masz pytanie, śmiało skontaktuj się z nami. Pytania są dla nas wyzwaniem.

Zadaj pytanie

Drogi Użytkowniku,

Prosimy o kliknięcie przycisku „zgadzam się” poniżej tego komunikatu, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych (po 25 maja 2018 r.), zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług i funkcjonalności na stronie internetowej salveopharma oraz jej podstronach, a także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Partnerów, w celu zapewnienia Tobie możliwości korzystania ze wszystkich funkcjonalności, a także w celach marketingowych.

Jeżeli nie ukończyłeś 18 roku życia, o wyrażenie zgody poproś rodzica lub opiekuna prawnego.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać, a informację jak to zrobić znajdziesz klikając na ten link.

Twoje dane będziemy przetwarzać na podstawie udzielonej przez Ciebie zgody w celu prawidłowej realizacji umowy, tj. udostępnienia Tobie treści i funkcjonalności na naszej stronie.

Wyrażenie zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych jest warunkiem korzystania przez Ciebie z usług i funkcjonalności na stronie na naszej stronie. Jeżeli nie wyrażasz zgody, prosimy o kliknięcie przycisku „nie zgadzam się” poniżej i opuszczenie strony.

Jakie dane osobowe zbieramy?

W takcie korzystania przez Ciebie z naszej strony zbieramy dane zapisywane w plikach cookies (w tym Twoja lokalizacja, nr IP, czy rodzaj urządzenia, z którego korzystasz), pozwalające na analizę Twojej aktywności na stronie. Ponadto, skorzystanie z niektórych funkcjonalności może wymagać podanie przez Ciebie adresu e-mail lub imienia i nazwiska.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Salveo Poland sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (02-761) przy ul. Cypryjskiej 2A, dla której akta rejestrowe pod nr KRS 0000417432 prowadzi Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie.

W jakich celach przetwarzamy Twoje dane?

Twoje dane osobowe będziemy przetwarzać w celach określonych w Polityce Prywatności, m.in. w celu:

 • dokonywania analiz i pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom, w tym poprzez narzędzia dostarczane przez Google,
 • dopasowania treści stron i ich tematyki, w tym tematyki ukazujących się materiałów do Twoich zainteresowań,
 • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
 • przekazywania na Twoje życzenie informacji i podręczników, które nie są dostępne na stronie, bezpośrednio na Twój adres e-mail treści.

Komu możemy przekazać Twoje dane?

Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, w tym na terenie Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej, np. świadczącym usługi przechowywania danych na serwerach, agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług, Partnerom oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Dane o Twojej aktywności na stronie mogą być również zbierane przez naszych Partnerów.

Jakie są Twoje uprawnienia?

Informujemy, że przysługują Tobie w szczególności następujące prawa:

 • prawo do żądania dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania,
 • prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych,
 • prawo do wycofania zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych – co będzie skutkowało brakiem możliwości dalszego korzystania przez Ciebie z naszej strony i jej funkcjonalności,
 • prawo do przenoszenia danych,
 • prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Szczegółową informację na temat przysługujących Tobie praw znajdziesz klikając w ten link.

Jak długo będziemy przechowywać Twoje dane?

Twoje dane będziemy przechowywać przez okres niezbędny do zapewnienia prawidłowego korzystania przez Ciebie z treści i funkcjonalności na naszej stronie, a także pozwalający nam na pomiary i analizę ruchu na stronie. Szczegółowe informacje znajdziesz klikając w ten link.

 

Drogi Użytkowniku,

Korzystanie ze strony internetowej salveopharma wymaga wyrażenia przez Ciebie zgody