Wiemy, co zdrowe logo

isla® mint pastylki

Poszukaj w aptekach

Wiemy, że małe problemy z gardłem mogą mieć duży wpływ na samopoczucie! Dlatego zapewniliśmy proste i najlepsze rozwiązanie pochodzące z natury: Pastylki isla®. Pastylki roślinne z oryginalnym ekstraktem z porostu islandzkiego, który jest od wieków stosowany do ochrony gardła.

Dlaczego właśnie pastylki isla®?

Suche gardło i błona śluzowa to problem nie tylko w czasie zimy. Do problemów z gardłem z powodu podrażnionej błony śluzowej dochodzi o każdej porze roku, a isla®idealnie się nadaje do złagodzenia podrażnienia błony śluzowej i wysuszonego gardła.

Jak znaleźć pastylki isla®w aptece?

Służą do zapobiegania suchości w gardle. Chronią również wysuszoną błonę śluzową jamy ustnej, gardła i krtani. Pastylki dbają o gardło w przypadku dodatkowego nadwyrężenia głosu, jaki dolega na przykład wykładowcom, nauczycielom, sprzedawcom, muzykom, itd…

Dla kogo jest przeznaczona isla®?

isla®pomaga dzieciom i dorosłym w złagodzeniu podrażnionego gardła i rozwiązaniu problemu chrypki.

Przeznaczone są dladzieci w wieku powyżej czterech lat, kobiet w ciąży i matek karmiących. isla®mint i cassis nie zawierają cukrui mogą je stosować cukrzycy.

Jak dawkować pastylki isla®?

  • W razie potrzeby 1-2 pastylki łagodnie rozpuścić w ustach, kilka razy dziennie
  • Pastylki są dobrze tolerowane i mogą być stosowane przez dłuższy czas.

Informacje prawne:

Pastylki isla® mint z aktywnym wyciągiem z porostu islandzkiego pomagają łagodzić objawy chrypki i podrażnionego gardła. isla® mint tworzy powłokę osłaniającą błonę śluzową jamy ustnej i gardła, zapewniając jej ochronę. Kojące działanie isla® mint pomaga przywrócić równowagę podrażnionej błonie śluzowej. Nazwa wytwórcy: Engelhard Arzneimittel GmbH & Co. KG. Podmiot prowadzący reklamę: Salveo Poland Sp. z o.o.

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Informacje o produkcie

Zapytaj nas

Jeśli masz pytanie, śmiało skontaktuj się z nami. Pytania są dla nas wyzwaniem.

expand_circle_right Zadaj pytanie

Informacje o produkcie

Nastavite dalje Prikaži moju košaricu