Wiemy, co zdrowe logo

nisita®

Czyści, nawilża i regeneruje błonę śluzową nosa

Produkty Nisita® to naturalne rozwiązanie problemu suchego i zatkanego nosa, abyś znów mógł oddychać normalnie.

Spray Nisita® i maść do nosa Nisita® to wysokiej jakości skuteczne i praktyczne rozwiązania.

Kup na Allegro> Maść do nosa / Spray do nosa

Dlaczego NISITA®?

Spray i maść do nosa Nisita® stanowią kompleksowe rozwiązanie w kwestii higieny nosa, która jest szczególnie ważna przy przeziębieniu i alergii. Ich naturalny skład sprawia, że nie podrażniają śluzówki nosa, dzięki czemu są idealne również dla najmłodszych.

Co kiedy nos jest suchy, piecze i swędzi?

Nisita® nawilża i regeneruje śluzówkę nosa, która przy przeziębieniu i alergii może być sucha i podrażniona.

Naturalna formuła powleka błonę śluzową i daje ochronę na długi czas. Pomaga także zmiękczyć zaschniętą wydzielinę w nosie, co ułatwia jej usunięcie.

Nisita® maść

Ulga w przypadku problemów z oddychaniem (zatkany nos, sucha śluzówka, alergie)

Maść Nista® jest łatwa w aplikacji do nosa i zapewnia długotrwałą ochronę błony śluzowej.

A co kiedy mamy zatkany nos?

Prawidłowe oddychanie najbardziej doceniamy, kiedy nos jest zatkany. Trudno jest spać, wykonywać codzienne czynności i być w pełni sił.

Spray Nisita® to delikatne, a zarazem pewne rozwiązanie na problemy z zatkanym nosem. Stosowanie sprayu ułatwia regenerację śluzówki. Dzięki niemu szybko odetchniesz z ulgą.

Spray do nosa Nisita®

Ulga w przypadku problemów z oddychaniem (zatkany nos, sucha śluzówka, alergie)

Bezpieczne i delikatne użycie sprayu dzięki aplikatorowi odmierzającemu dawkę.

Poznaj skład naszych produktów!

Nisita® zawiera sole chlorku sodu i wodorowęglanu sodu . Jony sodu i chloru są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania komórek, które wydzielając śluz, ustanawiają naturalny mechanizm nawilżania błony śluzowej i oczyszczania powietrza.

Dodatkowo wodorowęglan sodu utrzymuje zasadowe pH błony śluzowej nosa, co pozwala na optymalną aktywność układu rzęskowego odpowiedzialnego za usuwanie zanieczyszczeń ze śluzówki nosa.

Poradnia

Pytania i odpowiedzi

arrow_circle_right

Jak stosuje się maść do nosa Nisita®?

Wprowadzać pasek maści o długości 1 cm do każdego otworu nosowego, kilka razy dziennie. Włożyć końcówkę tubki możliwie najgłębiej do otworu nosowego, wycisnąć niewielką ilość maści i rozprowadzić równomiernie na błonie śluzowej nosa poprzez delikatne masowanie boków nosa. Maść może być wprowadzona do wnętrza nosa za pomocą wacika. Maść należy stosować kilka razy dziennie, szczególnie przed snem.

arrow_circle_right

Jak używać Nisita® spray do nosa u małych dzieci?

Zaletą sprayu do nosa jest prosta aplikacja użyteczna w przypadku małych dzieci. Końcówka wylotowa aplikatora sprayu jest na tyle wąska, że można ją wsunąć w małe nozdrza, a aplikacja jest dostępna ze wszystkich kierunków umożliwiając wykorzystanie go zarówno w pozycji leżącej. Dawki są mierzone jednakowo. Jedno rozpylenie równe jest jednej dawce.

arrow_circle_right

Kiedy używać Nisita® spray do nosa a kiedy maść?

Nisita® spray do nosa jest przeznaczony przede wszystkim do utrzymywania higieny nosa, ale także do nawilżania suchej błony śluzowej nosa. Higiena nosa jest szczególnie ważna w przypadku małych dzieci, gdyż ich drogi oddechowe są małe, a one same nie wiedzą, jak wydmuchnąć wydzielinę. Maść użyta w postaci cienkiej warstwy pokrywającej wewnętrzną powierzchnię nosa jest odpowiednia do regeneracji wysuszonej i uszkodzonej śluzówki. Zaleca się ją również w przypadku częstego krwawienia z nosa oraz do rozluźnienia zaschniętej wydzieliny z nosa.

expand_circle_right Pokaż wszystkie pytania

Zapytaj nas

Jeśli masz pytanie, śmiało skontaktuj się z nami. Pytania są dla nas wyzwaniem.

expand_circle_right Zadaj pytanie