Wiemy, co zdrowe logo

Prospan® syrop na kaszel

Poszukaj w aptekach

Prospan® syrop dla dzieci i dorosłych o przyjemnym wisniowym smaku. Nie zawiera cukru, alkoholu ani sztucznych barwników. Syrop Prospan® ułatwi każdy oddech!

Dlaczego pokochałeś syrop Prospan®?

Pamiętacie jeszcze z dzieciństwa minę, jaką robiliśmy, gdy mama na łyżeczce podawała nam syrop na kaszel. Często właśnie z czymś niesmacznym i z to właśnie najczęściej z syropami związane są nasze przykre wspomnienia i grymasy…

Syrop Prospan® przygotowaliśmy zupełnie naturalnie i daliśmy mu wspaniały smak wiśni, więc uwielbiają go zarówno dorośli, jak i dzieci!

Nie ma w nim cukru, alkoholu ani sztucznych barwników, a zawiera jedynie suchy ekstrakt z liści bluszczu!

Kiedy zapytać o syrop Prospan® w aptece?

  • Kiedy chcesz polepszyć odkrztuszanie kaszlu mokrego
  • Kiedy chcesz złagodzić kaszel

Jak dawkować Prospan®?

Syrop Prospan® ma specjalnie zaprojektowany dołączony pojemniczek, który pozwala precyzyjnie odmierzyć dawkę syropu. Dawkę dostosowuje się do wieku, i można go stosować już od urodzenia, oczywiście po konsultacji z lekarzem. Szczegółowe wskazówki dotyczące dawkowania znajdują się tutaj.

Buteleczkę syropu Prospan można znaleźć w opakowaniu o pojemności 100 lub 200 ml.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Informacje o produkcie

Pytania i odpowiedzi

Czy bluszcz to trująca roślina?

Bluszcz znany jest w medycynie jako roślina częściowo trująca, ale również lecznicza. Liście bluszczu służące do wytwarzania syropu Prospan® nie są trujące. Odpowiednio spreparowane są farmaceutycznym substratem roślinnym o właściwościach leczniczych wykorzystywanych w tym preparacie do leczenia objawowego kaszlu w chorobach górnych dróg oddechowych.

Od jakiego wieku można stosować syrop Prospan® u dzieci?

Badania naukowe i doświadczenia praktyczne wykazały, że dzieci od najmłodszych lat mogą stosować syrop, jednakże u dzieci młodszych niż 12 miesięcy zaleca się zasięgnąć porady lekarza pediatry. Syrop nie zawiera alkoholu ani sztucznych barwników.

Jak długo można zażywać Prospan® po pierwszym otwarciu?

Prawidłowo przechowywany syrop można stosować do upływu daty ważności podanej na opakowaniu.

expand_circle_right Pokaż wszystkie pytania

Zapytaj nas

Jeśli masz pytanie, śmiało skontaktuj się z nami. Pytania są dla nas wyzwaniem.

expand_circle_right Zadaj pytanie

Informacje o produkcie

Nastavite dalje Prikaži moju košaricu