Wiemy, co zdrowe logo

Prospan® Pastylki miękkie

Kiedy zmagasz się z kaszlem, sięgnij po Pastylki miękkie Prospan®! Zwalcz kaszel i oddychaj pełną piersią przez cały rok!

Dlaczego właśnie Pastylki Prospan®?

Pastylki Prospan® to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy prowadzą dynamiczny,  aktywny tryb życia i szukają skutecznych, nowoczesnych rozwiązań w walce z kaszlem. Smaczne, miękkie pastylki rozpuszczają  się w ustach a zawarty w nich ekstrakt z liści bluszczu łagodzi kaszel. Niezależnie od sytuacji nie potrzebujesz już wody do popijania, miarki czy łyżeczki – wystarczy wziąć małą, smaczną pastylkę.

Każda chwila jest cenna! Nie trać czasu i oddychaj pełną piersią przez cały rok. Zapytaj o Prospan® w pastylkach w najbliższej aptece.

Jak działają pastylki Prospan®?

Kaszel jest uporczywą dolegliwością, której chcemy się pozbyć jak najszybciej. Często bywa bolesny a dodatkowo daje poczucie trudności w swobodnym oddychaniu i wywołuje uczucie „ciasnego gardła’, które nie jest bezpośrednio związane z realnym bólem gardła.

Pastylki Prospan® dzięki zawartości ekstraktu z bluszczu EA 575® mają wielotorowe działanie:

 • Rozluźniają wydzielinę i umożliwiają jej usunięcie
 • Rozkurczają mięśnie gładkie oskrzeli i otwierają drogi oddechowe
 • Działają przeciwzapalnie
 • Łagodzą kaszel

Dla kogo są Pastylki Prospan®?

Pastylki Prospan® są przeznaczone dla każdego powyżej 6 roku życia, szczególnie dla aktywnych, dynamicznych osób, poszukujących nowoczesnych, skutecznych rozwiązań w walce z kaszlem.

Zalecana dawka:

 • Dla dorosłych i dzieci powyżej 12 lat: 1 pastylka cztery razy dziennie
 • Dla dzieci w wieku 6-12 lat: 1 pastylka dwa razy dziennie.

Pastylki Prospan® są dostępne w opakowaniu po 20 pastylek bez recepty.

Nie zawierają cukru i glutenu.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Informacje o produkcie

Pytania i odpowiedzi

Czy Prospan® można stosować w połączeniu z innymi lekami, np. antybiotykami?

Prospan® może być stosowany z innymi lekami, w tym antybiotykami, lekami przeciwbólowymi czy przeciwgorączkowymi.

Czy kobiety ciężarne i karmiące piersią mogą stosować Prospan®?

Prospan® jest preparatem bardzo bezpiecznym. Jednakże, jak zazwyczaj w przypadku również innych leków, preparat ten może być stosowany u kobiet w ciąży po konsultacji z lekarzem lub farmaceutą.

Czy Prospan® zawiera cukier?

Syrop Prospan® nie zawiera cukru, dzięki temu może być również stosowany przez osoby chore na cukrzycę.

Pokaż wszystkie pytania

Zapytaj nas

Jeśli masz pytanie, śmiało skontaktuj się z nami. Pytania są dla nas wyzwaniem.

Zadaj pytanie

Informacje o produkcie

Nastavite dalje Prikaži moju košaricu

Drogi Użytkowniku,

Prosimy o kliknięcie przycisku „zgadzam się” poniżej tego komunikatu, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych (po 25 maja 2018 r.), zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług i funkcjonalności na stronie internetowej salveopharma oraz jej podstronach, a także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Partnerów, w celu zapewnienia Tobie możliwości korzystania ze wszystkich funkcjonalności, a także w celach marketingowych.

Jeżeli nie ukończyłeś 18 roku życia, o wyrażenie zgody poproś rodzica lub opiekuna prawnego.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać, a informację jak to zrobić znajdziesz klikając na ten link.

Twoje dane będziemy przetwarzać na podstawie udzielonej przez Ciebie zgody w celu prawidłowej realizacji umowy, tj. udostępnienia Tobie treści i funkcjonalności na naszej stronie.

Wyrażenie zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych jest warunkiem korzystania przez Ciebie z usług i funkcjonalności na stronie na naszej stronie. Jeżeli nie wyrażasz zgody, prosimy o kliknięcie przycisku „nie zgadzam się” poniżej i opuszczenie strony.

Jakie dane osobowe zbieramy?

W takcie korzystania przez Ciebie z naszej strony zbieramy dane zapisywane w plikach cookies (w tym Twoja lokalizacja, nr IP, czy rodzaj urządzenia, z którego korzystasz), pozwalające na analizę Twojej aktywności na stronie. Ponadto, skorzystanie z niektórych funkcjonalności może wymagać podanie przez Ciebie adresu e-mail lub imienia i nazwiska.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Salveo Poland sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (02-761) przy ul. Cypryjskiej 2A, dla której akta rejestrowe pod nr KRS 0000417432 prowadzi Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie.

W jakich celach przetwarzamy Twoje dane?

Twoje dane osobowe będziemy przetwarzać w celach określonych w Polityce Prywatności, m.in. w celu:

 • dokonywania analiz i pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom, w tym poprzez narzędzia dostarczane przez Google,
 • dopasowania treści stron i ich tematyki, w tym tematyki ukazujących się materiałów do Twoich zainteresowań,
 • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
 • przekazywania na Twoje życzenie informacji i podręczników, które nie są dostępne na stronie, bezpośrednio na Twój adres e-mail treści.

Komu możemy przekazać Twoje dane?

Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, w tym na terenie Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej, np. świadczącym usługi przechowywania danych na serwerach, agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług, Partnerom oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Dane o Twojej aktywności na stronie mogą być również zbierane przez naszych Partnerów.

Jakie są Twoje uprawnienia?

Informujemy, że przysługują Tobie w szczególności następujące prawa:

 • prawo do żądania dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania,
 • prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych,
 • prawo do wycofania zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych – co będzie skutkowało brakiem możliwości dalszego korzystania przez Ciebie z naszej strony i jej funkcjonalności,
 • prawo do przenoszenia danych,
 • prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Szczegółową informację na temat przysługujących Tobie praw znajdziesz klikając w ten link.

Jak długo będziemy przechowywać Twoje dane?

Twoje dane będziemy przechowywać przez okres niezbędny do zapewnienia prawidłowego korzystania przez Ciebie z treści i funkcjonalności na naszej stronie, a także pozwalający nam na pomiary i analizę ruchu na stronie. Szczegółowe informacje znajdziesz klikając w ten link.

 

Drogi Użytkowniku,

Korzystanie ze strony internetowej salveopharma wymaga wyrażenia przez Ciebie zgody